Nest İnvest

Nest
Prev
|
Next

Biz Kimiz?

Nest Invest uzun yıllara dayanan gayrimenkul sektör tecrübesi, deneyimli satış ekibi ve üstün pazarlama gücüyle; markanızın iş hedeflerine odaklı stratejiler geliştirerek sizi ulusal ve uluslararası tüm arenalarda sonuç odaklı başarılara taşır. Nest Invest sonuç odaklı çalışma anlayışıyla, data ve teknolojiyi birleştirerek iş ortaklarına zamandan tasarruf sağlarken, teknolojik alt yapısı sayesinde iş analizini verilerle destekleyen bir firmadır.

Hizmetlerimiz


Satış stratejileri

İş hedefi odaklı satış stratejilerinde; satış ofisi ve ekibinin oluşturulması, finansal ödeme tabloları oluşturulması, Satış öncesi talep toplama, Satış sürecinin iş hedefi odaklı yönetilmesi, Raporların geniş kapsamla iş hedefini yönetebilecek nitelikte standardize edilmesi, Satış sonrası hukuki süreçlerin ve vatandaşlık işlemlerdeki sürecin yönetilmesine kadar olan süreçte markanızla yan yana olur. Bu sayede markanıza zaman ekonomisi yaratarak başarı oranlarınıza dramatik etkilerde bulunur.

Satış sonrası

Nest Invest tecrübesi ile satış sürecinde oluşturduğu güçlü stratejik planı, satış sonrasında oluşabilecek ihtiyaçları ön görerek stratejilendirdiği için, markanızın satış sonrasında oluşan veya oluşabilecek tüm prosedürleri de sürecin bir parçası haline getirerek sizinle el ele yürür.

Pazarlama stratejileri

Nest Invest sahip olduğu tecrübe ve data odaklı teknolojik altyapısıyla; markanızın iş hedeflerine uygun olarak doğru hedef kitleyi datayla hedefler. Tüm mecralarda kurgulanan; hedefleme, mecra seçimi ve stratejik planlama sayesinde, satış ekiplerinin ilgili hedef kitleyle bir araya gelmesini sağlayarak satış başarı oranına katkı sağlayacak pazarlama stratejileri geliştirir.

View Video